| Producent | Archos |
| Model | Diamond Plus |
| Wymiary | 76 x 152 x 8.4 mm |
| Waga [g] | 160 |
| Obudowa | jednobryłowa (bez opcji demontażu tylnej klapki) |
| Klawiatura fizyczna | brak |
| Standard sim | Micro-sim + Micro-sim, Dual SIM |
| Materiał | aluminium / plastik |
| SIM - rodzaj kart | Micro-sim + Micro-sim |
| Dual SIM | TAK |
| Data premiery | 2015, wrzesień |
| Typ | IPS 5.5'', rozdzielczość 1920x1080, 401 ppi |
| Procesor | 1.3 GHz, 8 rdzeni (Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T720MP3 |
| RAM | 2 GB |
| Bateria | 2850 mAh |
| Obsługa kart pamięci | microSD, do 256GB |
| Porty | USB (microUSB, obsługuje OTG) |
| Pamięć użytkowa | 16 GB |
| Radio | TAK |
| Wersja | Android 5.1.0 Lollipop |
| Transmisja danych | LTE 150 Mb/s |
| WIFI | TAK, 802.11 a/b/g/n |
| WIFI | 802.11 a/b/g/n |
| GPS | A-GPS |
| Bluetooth | TAK, 4.0, LE |
| Bluetooth | 4.0, LE |
| NFC | brak |
| NFC | Brak |
| Główny | 16 MP, wideo FullHD (1920x1080), 30 kl/s, lampa błyskowa |
| Dodatkowy | 8 MP, wideo FullHD (1920x1080), 30 kl/s |
|
| Sprawdź aukcje na Allegro » |