| Producent | CAT |
| Model | S40 |
| Wymiary | 74 x 145 x 12.0 mm |
| Waga [g] | 185 |
| Obudowa | jednobryłowa (bez opcji demontażu tylnej klapki) |
| Klawiatura fizyczna | brak |
| Standard sim | nano-SIM + nano-SIM, Dual SIM |
| Materiał | aluminium / plastik |
| SIM - rodzaj kart | nano-SIM + nano-SIM |
| Dual SIM | TAK |
| Data premiery | 2015, Sierpień |
| Typ | IPS 4.7'', rozdzielczość 960x540, 234 ppi |
| Procesor | 1.1 GHz, 4 rdzenie (MSM8909) |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 1 GB |
| Bateria | 3000 mAh |
| Obsługa kart pamięci | microSD, do 128GB |
| Porty | USB (microUSB, obsługuje OTG) |
| Pamięć użytkowa | 16 GB |
| Radio | TAK |
| Wersja | Android 5.1.0 Lollipop |
| Transmisja danych | LTE 150 Mb/s |
| WIFI | TAK, 802.11 b/g/n |
| WIFI | 802.11 b/g/n, Miracast |
| GPS | A-GPS i GLONASS |
| Bluetooth | TAK, 4.1 |
| Bluetooth | 4.1 |
| NFC | TAK |
| NFC | Tak |
| Główny | 8 MP, wideo HD Ready (1280x720), 29 kl/s, lampa błyskowa |
| Dodatkowy | 2 MP, wideo HD Ready (1280x720), 30 kl/s |
|
| Sprawdź aukcje na Allegro » |