| Producent | ioutdoor |
| Model | X |
| Wymiary | 75 x 155 x 10.0 mm |
| Standard sim | nanoSIM + microSIM, Dual SIM |
| Materiał | aluminium / plastik |
| SIM - rodzaj kart | nanoSIM + microSIM |
| Dual SIM | TAK |
| Typ | IPS 5.7'', rozdzielczość 1440x720, 282 ppi |
| Procesor | 2 GHz, 8 rdzeni (ARM Cortex A53) |
| GPU | ARM Mali-G71MP2 |
| RAM | 6 GB |
| Bateria | 3400 mAh |
| Obsługa kart pamięci | microSD do 256GB |
| Porty | USB (typu C, obsługuje OTG) |
| Pamięć użytkowa | 128 GB |
| Radio | TAK |