| Producent | myPhone |
| Model | Infinity II LTE |
| Wymiary | 142 x 72 x 7.3 mm |
| Waga [g] | 161 |
| Obudowa | klasyczna (zdejmowana osłona baterii) |
| Klawiatura fizyczna | brak |
| Standard sim | Micro-sim + Micro-sim, Dual SIM |
| Materiał | aluminium / plastik |
| SIM - rodzaj kart | Micro-sim + Micro-sim |
| Dual SIM | TAK |
| Data premiery | 2015 |
| Typ | IPS 5.0'', rozdzielczość 1280x720, 294 ppi |
| Procesor | 1 GHz, 4 rdzenie (ARM Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T720 |
| RAM | 2 GB |
| Bateria | 2000 mAh |
| Obsługa kart pamięci | microSD do 32GB |
| Porty | USB (microUSB) |
| Pamięć użytkowa | 16 GB |
| Radio | TAK |